| adrryana a întrebat:

Hai TPU vreau sa imi vopsesc parul. eu sunt satena si as vrea sa imi fac suvite sau sa imi vopsesc doar varfurile? ce culori imi recomandati (albastru,rosu, blond)
si de unde as putea cumpara vopseaua respectiva?

4 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Este foarte frumos la varfuri vopsit blond mai ales daca ai parul brunet :*

| MyLittleCupcake a răspuns:

Stii cum era vopsita Antonia? Cu varfurile blonde? Cred ca ti-ar sta bine si tie.

| RuxyRuxx2 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi vopsesc parul. Cred ca este mai dragut sa iti vopsesti doar varfurile... Poti sa le vopsesti blonde sau rosii, cum iti place tie mai mult:* Vopsea gasesti la magazin, in supermarketuri.Iti recomand 'Pantene' sau chiar si alt tip...Baftalove struck :*

| adrryana explică (pentru RuxyRuxx2):

Multumesc mult pentru sfat