| ღDiissyღ a întrebat:

As vrea idei de cum as putea sa imi prind parul? Vreau ceva idei mai funky laughing (parul meu este de lungime medie)

Răspuns Câştigător
| uglymermaid a răspuns:

Ai putea să încerci diferite modele de coc-uri, gen messy bun, sock bun, coc-ul de balerină... caută pe youtube ''messy hairstyles'' şi o să găseşti acolo multe coafuri drăguţe happy

5 răspunsuri:
| bummblebe a răspuns:

Buna uite iti dau un canal de youtube si aici iti arata pas cu pas cum sa iti faci tot ce vrei http://www.youtube.com/channel/UCeRF3k69cJnxB87lwk9KbrA! daca nu merge link e "Lilith Moon " pe youtube cauta sunt faine:P