| wonderwoman123 a întrebat:

As vrea niste produse de la Fenty, am auzit ca as putea comanda de pe sephora.fr, dar am cateva intrebari:
1. Cat costa trasportul?
2. In cat timp ajunge?
3. Unde ajunge pachetul?
Vreau raspunsul de la cineva care a comandat de la ei si stie. THX.

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună,

1. Pentru comenzi mai mari de 290 lei, transportul este gratuit. Altfel, transportul costa 15 lei.
2. În mod normal, comanda ar trebui să ajungă la tine în 2-3 zile lucrătoare.
3. Coletul ajunge la adresa pe care o specifici tu. Adică dacă la plasarea comenzii scrii adresa ta, îţi ajunge acasă. Te va suna curierul inainte sa ajunga la tine.

| wonderwoman123 explică (pentru lindemona):

Nu de pe sephora din Romania. Ci de pe sephora franta.