| Funditssa a întrebat:

Raspundeti plx love struck dau fundita si multe multe voturi! A comandat cineva ceva de la CEL.ro? Eu am comandat un telefon astazi happy! Va rog sa imi raspundeti la niste intrebari - in cat timp vine comanda? - unde platesc si cand? - daca am ales persoana fizica... poate primi telefonul doar persoana cu numele pe care am dat comanda? Cat costa trasportul? ~ Multumesc mult si fundita + voturi multe! sorry categoria dar e urgent!

1 răspuns:
| Shenn a răspuns:

Maxim 3 zile ar trebui, de obicei dureaza 24-48h,normal da,doar tu ar trebui sa poti sa il primesti,nu sunt sigur,probabil pot sa il ia si parintii nu sunt sigur,transportul depinde, posta romana sau fan courier, adica intre 10 lei si 35 de lei. daca iti vine coletul la posta il iei de la posta si platesti acolo, daca iti vine acasa prin fan courier platesti acasa.