| b3thY a întrebat:

As vrea o tunsoare emo, dar nu stiu daca imi va sta bine. Am ochii :caprui; fata: ovala; parul: saten... sp si voi parerea voastra.hee hee

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Nu am cum să te-ajut prea mult dacă nu ai dat o poză, da' din ce ai scris acolo presupun ai trăsături destul de comune... şi încă n-am văzut o persoană care să arate (prea) rău cu păr filat, drept şi breton pe-o parte. Tipul ăsta de tunsoare avantajează aproape pe toată lumea. Darrr dacă vrei ceva mai scurt gândeşte-te bine, părul nu creşte peste noapte. Eu după ce m-am tuns scurt am tras vreo 6 luni până a crescut destul de lung să-i dau o formă -_-

4 răspunsuri:
| styleandthecity_4017 a răspuns:

Eu aici am gasit cele mai multe sfaturi legate de tunsori, forma fetei, tipul parului, sper sa te ajute
http://www.styleandthecity.ro/tunsori

| Elly12 a răspuns:

Hi!

Cred ca ti.ar sta bine. pentru ca si eu a fata ovala si am incercat acest stil emo. si chiar mi.a placut!

Sper sa te bucuri de el.

| MusicSavesMySoul a răspuns:

Hey!

Eu sunt de parere ca ti-ar sta bine. Dar e nevoie sa ai parul drept. Oricum,fetelor cu fata ovala le sta extrem de bine cu frizura emo,mai ales daca au ochii mai maricei. Le da un look adorabil, ca sa spun asa. Oh, sper sa alegi tunsoarea potrivita.

Take care.