| geanina3 a întrebat:

As vrea sa aflu ceva...mai de mul m-am pensat si mi-am facut sprancenele si cu foarfecuta, au trecut mai bine de 2 luni de zile si nu vad sa-mi fi crescut nimic (miau crescut doar sprancenele pensate, cele cu foarfecuta nu) si am folosit ulei de ricin mult si non stop. stiti ceva care sa le fac sa creasca...(ceva ce ati incercat pe pielea voastra nu dati cu banu). funda si vot!

1 răspuns:
| faaalyoana a răspuns:

Nu are cum sa nu-ti fii crescut nici macar un pic.
Sigur le-ai tuns? Sau ai intrat cu penseta prea mult pe alocuri...
Sa stii ca sunt fire, odata ce le-ai smuls.f greu mai cresc inapoi...si ma refer la unele fire care dau contur sprancenei.
Sfatul meu e sa mai astepti, trebuie sa-ti creasca.