| Cosmin_Gabriel_Dumitra_1999 a întrebat:

Site-ul aoro.ro aduc parfumuri originale? Vreau sa/-mi comand si nu stiu ce sa fac defapt nu stiu daca sunt originale ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Da sunt originale, este un site foarte serios si sunt super parfumurile de la ei. Chiar ii recomand

| Cosmin_Gabriel_Dumitra_1999 explică (pentru ChrissD):

Crist tu de unde sti ca sunt originale? sunt cam ieftine

| ChrissD a răspuns (pentru Cosmin_Gabriel_Dumitra_1999):

Am cumparat, parfumurile sunt direct de la producator si preturile nu sunt umflate

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Eu n-as avea incredere, mai bine iti iei de la sefora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sephora umfla aia preturile in draci. laughing Daca pe site-ul american o crema costa 200 lei varianta de 200 ml cand am ajuns in magazin am ramas wtf pentru ca la noi crema de 100 ml era 200 lei. De pe aoro am cumparat doar cosmetice si toate au fost originale, se verifica codul de bara si trebuie sa-ti dea pe google produsul ala. Stiu persoane care comanda parfumuri doar de la aoro cat despre preturi, mereu un depozit o sa aiba preturi mai mici decat un magazin pentru ca nu plateste chirie pe spatiu ala, pe angajatii care vand si etc. Exemplu un produs online eu il iau cu 40-45 lei si in mall il gasesc cu 80-90 lei.