| supremxxxoxo a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot cumpara sampon si balsam din afara,sa fie originale produsele, sa imi vina la posta sau acasa!? Ce parere aveti de site-ul aoro.ro? Au fake-uri? FUNDA VOT

Răspuns Câştigător
| PetraCatalin a răspuns:

Incarca aoro.ro eu consider ca este un site bun!

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Un site de unde poti cumpara sampon si balsam dinafara este Yves Rocher. Dar decat sa te complici, poti comanda de la u nreprezentant. Sunt de fapt din Franta.
Eu mi-am luat un sampon si e chiar super! Mi-am luat doar cu musetel sa imi deschida culoarea la par, sa ii faca reflexii aurii, insa parca mi-a ingrosat si firul de par si nu mai este asa aspru. Chiar acum astept sa vina un alt sampon nutri reparator, sa vad ce rezultate voi avea dupa. Mie imi convine sa cumpar de la Yves Rocher pentru ca produsele sunt roiginale, nu din Romania si sunt bune, iar cu livrarea nu imi fac probleme - le pot primi fie prin curier, fie prin posta, fie de la o alta preitena care a pus comanda si pentru mine. Scapi de multa bataie de cap!

DE pe site-ul aoro.ro nu am cumparat nimic si nici nu stiu pe cineva sa fii cumparat de acolo din pacate...

| supremxxxoxo explică (pentru Mayar):

Iti multumesc Nikollelce, imi pare rau ca nu-ti pot da funda.

| Mayar a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Nu e nimic, conteaza ca tie ti-a folosit raspunsul ce ti l-am postatwinking
Ai grija de tine! happy

| supremxxxoxo explică:

Pai multa lume se plange ca dau fake-uri, si daca urmaresti pagina lor de Facebook sunt foarte dubiosi, nimeni nu scrie nimic de rau sau de multumesc. Si daca le trimiti mesaj nu raspund! Esti sigura ca sunt de incredere, ma interseaza sa fie original sapomnul si balsamul

| IoanaSorina a răspuns:

Nu au produse fake, e un site bun, si cred ca vin prin posta.

| supremxxxoxo explică (pentru IoanaSorina):

Pai la ei pe facebook, unii oameni zic ca au si fake si original. Si pe forumuri exista plangeri, oricum ai funda!

| AncaMihai1988 a răspuns:

Eu comand de la ei parfum, uri si vin acasa prin curier. Nu am avut probleme si au si varianta de retur.