| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa dau o comanda pe shein, voi ce lucruri v-ati luat si au fost de calitate?

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Bluzele și tricourile.

| Celestina003 a răspuns:

Eu am comandat de 2 ori cu succes si mi-au placut! Calitate depinde de prețul platit, fiecare produs exista in partea de jos sectiunea de review si rating, iar la unele chiar si poze cu produsele comandate. Astfel poti vedea mai bine cum arata o anume textura sau daca marimile se potrivesc.

| Alexandrahi a răspuns:

Eu mi-am luat o mulțime de lucruri frumoase de pe shein(haine, gentuțe, accesorii etc). Ca să îți dau un sfat, uita-te la recenziile produselor, mai ales la recenziile care îți oferă poze. Sunt foarte bune, deoarece poți observa diferite aspecte care, probabil nu au fost vizibile pe poza produsul de pe site. Eu mereu când îmi iau haine de pe shein verific recenziile cu poze și îmi dau seama dacă produsul este de calitate sau nu. De fiecare data când fac asta, produsele pe care le-am comandat au fost de calitate. Clar exista și produse care nu sunt de calitate și de asta te-as sfatuii sa le verificilaughing