| Mirunandreea102 a întrebat:

Buna,am dat o comanda pe Shein apoi am realizat ca uitasem sa adaug ceva la comanda și am anulat-o, dar banii mi i-au luat de pe card. In câte zile o sa primesc banii înapoi?

5 răspunsuri:
| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

E logic ca o sa îi primestilaughing, daca nu da le un email, daca observi ca in maxim 3-4 zile nu ai bani napoi, si numai fa greseala sa platesti online cu cardul niciodat iti poti lua si țeapa in unele cazurii.

| Emirstaf a răspuns:

Da, eu tot asa, si i.am primit inapoi in cateva zile

| FonoageMaria0985324567616525253535 a răspuns (pentru Emirstaf):

în câte zile mai exact?

| Abcdeajwihaabfnalql1836151939snwbfg1 a răspuns (pentru Emirstaf):

Cam cate zile? la mine cu trecut doua si n am primit nimic :/

| Abcdeajwihaabfnalql1836151939snwbfg1 a răspuns (pentru Emirstaf):

La mine au trecut doua zile si nu am primit nimic