| xFakeSmilex a întrebat:

Vreau sa stiu ce "firme" gen: Avon, Oriflame și Infinity mai exista. Aș vrea sa devin reprezentant dar am aflat ca la Avon si Oriflame reprezentantii nu sunt platiti! Dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

Ai incercat Lady`s sau Lifecare sau Margot Cosmetics, Ebiju...

13 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Refan

| NCL a răspuns:

Amway. castigi bani doar sa aduci persoane dar si sa comanzi! adica produsul in catalog e 50 ron [il vinzi unei persoane ] iar tu pentru el platesti doar 28 ron. sunt produse pentru casa frumusete orice.

| NicollHellen a răspuns:

Aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| XDeDeeX a răspuns:

Yves Rocher...

| mariaavon a răspuns:

Nu este adevarat ca reprezentanti Avon nu sunt platiti, eu sunt de 3 ani reprezentant si daca nu iesea nimic din afacerea asta renuntam de mult, La avon primul beneficiu care te ajuta este ca nu trebuie sa platesti produsele pe loc cand le ridici, ci o sa le platesti in 21 de zile pe baza facturi, La Lady's nu m-am bagat fiindcas era cu plata pe loc, La Oriflame sunt produsele mai scumpe, Avonul este cel care m-a ajutat sa imi cresc copilul (cum s-ar spune)fiindca aproximativ toata lumea foloseste produsele lor, si este cam greu sa ii indrumi spre alte produse.
Si inca ceva...nu te plateste nimeni de exemplu ai dat comanda de 3 milioane tie iti raman banii in mana (depinde de ce produse ai aut pe comanda)fiindca fiecare produs are discountul lui, sa spunem ca ai avut discount de 15% si tie iti raman banii in mana 80-90lei
Daca te intereseaza sa devii reprezentant, te pot inscrie eu dupa ce iti explic toate beneficiile in Avon, si daca doresti sa faci parte din echipa mea.

| Mymytica a răspuns:

Reprezentantii Avon au multe beneficii: produse, bani. daca vrei sa te inscrii da-mi add: avonncosmetics32@yahoo.com.

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| criss0081 a răspuns:

Incearca Ives Rocher, Lady's! Bafta

| DariaSabina a răspuns:

Lady's

| Camelia_Camy_1974 a răspuns:

Buna,eu sunt reprezentant la firma FM group... daca doresti sa te faci distribuitor anunta-ma...ca distribuitor ai mult mai multe avantaje ..cumperi produsele cu pana la 40% reducere iar pretul de catalog este altul..restul de bani iti raman tie ..toate produsele de le FM (Frederico Mahora)au puncte.iar acele puncte la sfarsitul lunii se transforma in bani.Sut foarte multe avantaje. daca vrei sa stii mai multe lasa un mesaj

| Catalin_Zamfir_1976 a răspuns:

Cum nu sunt platiti reprezentatii Oriflame. De unde ai aflat asa ceva? E totul legal, cu contract, bani in cont, impozite platite. ATENTIE de unde iti iei informatiile. Te astept alaturi de mine in Echipa Oriflame nr 1 din ROMANIA. Lucram cu Luminita Mirescu.

| Dima_Ioana_1989 a răspuns:

Profita de oferta pentru noii reprezentanti Avon. Inscrie-te si bucura-te de toate aceste beneficii.
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta printr-un email la adresa: oana_4_life@yahoo.com

| Cristina_Alina_Costache_1984 a răspuns:

Pana nu vezi avantajele si dezavantajele fiecare firme si ce anume isi doreste eventualul client ...laudele sunt degeaba! printzy_tau2000 pte inscrieri sau nelamuriri legate de lady's(ti-o spune cineva care e reprezentant si la avon si oriflame si care si-a ales ce a fost mai potrivit)