| any_3631 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant oriflame. Dar nu stiu cum... ma puteti ajuta voi?

39 răspunsuri:
| dtte a răspuns:

Eu am fost candva reprezentant! Avea mama o prietena care era ceva mai mare pe la Oriflame si m-a "bagat" si pe mine in bransa!happyCum eram minora, am avut nevoie doar de buletinul mamei si am completat niste formulare, dupa care, incepand cu prima saptamana am inceput sa lansez comenzi! Acum nu stiu daca doar atat se mai cere si acum, stiu doar ca perioada aia a fost foarte frumoasa si faceam bani frumusei pentru varsta mea!

| ancaid a răspuns:

Contacteaza-ma la id ancasimanu@yahoo.com

| fluturasul a răspuns:

Vrei sa devi reperezentata oriflame sau sa devi reperezentata al unei astfel de firme in general? Eu una iti recomand Avon. Au produse bune si la preturi accsibile. Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu o alta prietene care este reperezentatant sau sa mergi la sediul Avon. Avantajul este ca prinesti multe produse gratis si nu doar produse si o gramada de chesti dragute gen: cutiute pentru bijuterii si alte chesti de genul asta. Primesti si bani in functie de cat este comanda pe care o stangi. succes

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.Reducere ajunge pana la 40%, suna-ma pentru detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| aura3fan a răspuns:

E foarte simplu... trebuie sa completezi formularul : http://oriflamecosmetice.wgz.ro/
Pentru mai multe detalii E-mail/Mess: aur_fan@yahoo.com

| aura3fan a răspuns:

DA, e foarte simplue, completezi acest formular: http://oriflamecosmetice.wgz.ro/reprezentant-oriflame/inscriere-oriflame dupa care te voi contacta si te voi sprijini in activitatea de reprezentant oriflame pe care o vei desfasura. Ma gasesti si la id mess: aura3fan

| poopasa a răspuns:

Pai poti sa intri pe www.oriflame.com si acolo iti arata cum poti deveni reprezentant oriflame, sau poti sa mergi si la tine in oras la sediu lor dar vezi ca iti trebuie copie dupa buletin si certificat de nastere.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici te poti inscrie, http://www.myjob.ro/......83684.html dar daca ai 18 ani. e o fata Roxana la care m-am inscris si eu de 2 luni, iar zilele astea inca o prietena. e foarte ok, foarte grijulie, ne trimite pe mail tot ce avem nevoie sa stim, ne raspunde la toate intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pagiana de sait de mai jos si sigur vei fi multumita de oferta d-nei http://anunturi.acasa.ro/......ame-4.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara

Daca doriti sa deveniti reprezentant Oriflame, ma puteti contacta oriflame_k1@yahoo.com sau cel mai usor pe telefon : 0720121930, 0760377976 pentru a va da informatiile care va intereseaza cu privire la afacerea Oriflame si la o eventuala colaborare.

Mi-a facut placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa devi reprezentant oriflame, trimite un mail pe adresa lazarandradahermina@yahoo.com si iti voi spune tot ce ai nevoie pentru a te inscrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot inregistra, esti din Causeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te pot ajuta. imi pare rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt client direct oriflame. daca vrei sa te inscrii sau ai intrebari, scrie-mi pe dinu.ilona@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-ma 0727929895

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google, si scrie ORIFLAME.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! te pot ajuta eu. Contacteaza-ma la saphira264@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu inscriu fete sau baieti la oriflame. Noii inscrisi primesc cadouri. Discounturile sunt intre 23% si 40%. Tot ce este nou vei primi pe mail orice nelamurire ai poti sa ma intrebi. Primesti suport 100%. Poti sa ma contactezi pe mail la oprea91cristina@yahoo.com sau la nr de tel 0721958829.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu, incerc d mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc nacu dorina si asi dori sa devin reprezentant oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa sediului oriflame

| Georiflame a răspuns:

Buna,eu sunt Lider Oriflame, inscriu persoane din toata tara, interesate sa devina clienti directi (reprezentanti) Oriflame.
Eu ti-as sugera sa alegi Oriflame deoarece vei avea numai beneficii.In primul rand vei beneficia de cel mai mare discount dupa piata, de pana la 40% reducere,nu esti obligata sa dai comenzi,ramai inscrisa un an chiar daca nu ai plasat nici o comanda,nu ai comanda minima, comanda ta poate avea orice valoare, doar ca incepand de la 50 lei (500 de mii vechi) ai discount 23% reducere si tot asa in functie de valoarea comenzi iti va creste discountul pana la 40%.reducere.Mai mult daca te vei inscrie in aceasta perioada vei putea beneficia si de un program de bun venit pentru noii inscrisi, vei primit un portfard, o pereche de ochelari si o geanta din colectia Stockholm by Valerie Aflao.
Ma gasesti oricand la id de mess totunzambet si telefon 0785 980 131 sau 0734 14 2030. Va astept :*

| sibiuavon a răspuns:

Add:sibiuavon

Răspuns utilizator avertizat
| oriflame4u a răspuns:

Pentru ca am invatat atat de multe lucruri din greseli, azi o sa incerc sa mai fac cateva... http://oriflame4u.wgz.ro/menu/bun-venit Succes!

| giliolla a răspuns:

Poate te intereseaza si o alta firma care lucreaza in acelasi sistem, dar factura se achita la 30 zile si oferta mai diversificata, daca vrei detalii la giliolla@yahoo.com

| giliolla a răspuns:

Poate te intereseaza si alta firma care lucreaza in acelasi sistem co o oferta mai diversificata si comanda se achita la 30 zile, detalii giliolla@yahoo.com