| mardeamor a întrebat:

As vrea sa imi comand o coada din par natural dar nu stiu ce site este mai de incredere sa nu imi trimita vreo porcarie ma ajuta cineva? care a avut si stie nu doar sa faca reclama...

1 răspuns:
| Inin_Elena_1993 a răspuns:

Eu am coada di par natural de 65 cm de pe site-ul http://www.divisima.ro si sunt foarte multumita. mi-am dat comanda de ea in mai 2013 cand am avut banchetul de clasa a12-a si o mai am si acum. am vopsit-o, am spalat-o de multe ori si e in stare destul de ok dupa 2 ani de zile :D. dupa mine si-a dat comanda si o prietena de a mea si ea e la fel de multumita. doar ca ai foarte mare grija la culoarea pe care o alegi. o zi buna:D