| lilwayne19 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o pereche de blugi rosii, care arata ft ok si trendy, si sunt asa conici mai exact, voua va plac blugi rosi de baieti? funda:X

Răspuns Câştigător
| oxxystar a răspuns:

Da, am o pereche rosu-visiniu asa de la Pull&Bear sunt awesome!

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 300&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=264&vpy=125&dur=63&hovh=243&hovw=207&tx=119&ty=127&oei=kd5DTdaDM4S0tAaD4fXfDQ&esq=1&page=1&ndsp=20&ved=1t:429, r:14, s:0&biw=1366&bih=653

da sunt foarte draguti

| dedfgv a răspuns:

Depinde cu ce ii asortezi

da sunt destul de ok
plus ca anul acesta se poarta culorile vii si esite din comun

Răspuns utilizator avertizat
| KaTtY a răspuns:

Mie imi place cum stau blugii rosii pe un baiat
eu sunt fata
si pentru fete sunt draguti

| perfusion a răspuns:

Da ia'ti, sunt la moda.Nu iti lua neaparat rosii, se poarte aproape toate culorile. Ia'ti tongue. fundabatting eyelashes?