| Allexutsa_8314 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o placa de intins parul Remington S2002 dar am nevoie de putin ajutor. Am mai avut o placa nu prea buna si parul nu statea prea mult intins, se strica repede. Cu aceasta placa rezista?

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Placile remingtone sunt foarte bune si eu am S2002...si parul sta intins super bine deoarece are placute ceramice si nu-i nici foarte lata nici foarte ingusta...merita sa ti-o cumperi

6 răspunsuri:
| stiiix a răspuns:

Ceva foarte asemanator mi-am cumparat eu de curand si sunt foarte multumita. Mi-am intins parul alaltaseara dupa baie si inca-mi sta drept ca atunci big grin

| Balboa a răspuns:

Da, rezista. cam vreo 5-6 zile.

| deadea23 a răspuns:

Remington sunt cele mai bune !

| Dodolino0 a răspuns:

Remington e una dintre cele mai bune happy

ca baiat chiar ma pricep la intins parul`, aproape zilnic le fac colegelor parul` la scoalahee hee
si tot cu Remington

| Fexy a răspuns:

Si eu am tot Remington, eu sunt multumita de ea, intinde bine si pe mine ma tine chiar si 3-4 zile happy... dupa parerea mea si din care am auzit ii printre cele mai bune placi de intins parul big grin

| LoVe_4860 a răspuns:

Dinasta am eu si e destul de buna til intinde bine si poti sa il dai la crade mai putine ca sa nu il arzi ff tare.Si da parul rezista logic cu exceptie cand ploua sau e umezeala afara.