| speedg1rl a întrebat:

Hey! ce placa de intins e mai buna dintre Remington s2002 si Remington Tribal?

5 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Sh eu tot Regmington s2002 te sfatuiesc sa-ti cumperi! e foarte buna parul ramane intins!:*

| Annitu a răspuns:

Votez şi eu pentru Remington s2002.happy

| PeStraziGoale a răspuns:

Remington S2002 love struck d`asta mi-am luat eu si e buna love struck

| emi_8585 a răspuns:

Toate placile de la Remington sunt foarte bune.ramane la alegerea ta

| MisterDariusBoy a răspuns:

Nu am folosit Remington tribal dar cea s2002 e ft buna.mie imi intinde ft bine parul si am par ft ft cret natural deci nu se intinde cu orice oh go on :*