| Paulaaha a întrebat:

As vrea sa imi fac niste suvite colorate(ceva culoare aprinsa si mai "turbata") dar nu stiu cu ce pot. Va rog sa ma ajutati! (nu as dori vopsea)

Răspuns Câştigător
| Serenaa a răspuns:

Poti sa te faci cu nuantator. Se gaseste in supermarket-uri si sunt unele care se gasesc si in farmacii. Culoare se ia dupa cateva spalari, nu contine amoniac, deci nu distruge parul. Te mai poti face cu spray-uri speciale pentru colorarea parului care se iau la prima spalare. Le gasesti in diverse magazine cu produse cosmetice si pentru par. Ambele variante sunt cat de putin costisitoare din punct de vedere financiar.

1 răspuns:
| d33adhya88 a răspuns:

Pai potii sa iti faci cu Albastru De metin..il gasesti in farmacie.o sa iti iasa albastru dar daca te decolorezi o sa iasa verde! fundita? ..aa..sau daca nu Sampon sau mesalaughing:X