| SakuraHaruno4348 a întrebat:

Hei! as avea si eu o intrebare. Se gaseste pe undeva prin cluj vopsea pentru par Manic Panic? As vrea sa imi fac ceva suvite colorate si nu stiu nici un tip de vopsea care sa faca parul roz sau albastru sau verde...culori de genu...imi recomandati vreo vopsea anume sau?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara albastru de metil, rosu castillani si violet de gentiana. Aceste solutii costa intre 5 si 10 lei

| ammona a răspuns:

Gasesti aici ce vrei tu http://www.pisica-neagra.ro sunt f multe culori :)

| GeorgyGirl a răspuns:

Eu mi-am luat albastru de metil, rosu castillani si violet de gentiana de la farmacii naturiste incearca acolo sunt mai ieftine eu mi-am luat cu 3 lei si mia si ramas plus ca dupa cateva spalari se duce nu e vopsea vopsea doar un fel de colorant dar ai grija eu ma treseam dimineata cu gatul si urechile rosii te speli un pic si se da jos dar oricum arata super super!

| SakuraHaruno4348 explică (pentru GeorgyGirl):

Am incercat si eu.Dar m-a prins ploaia cand eram cu prietenii mei si...a fost un dezastru.Nu vreau sa se mai repete laughing

| GeorgyGirl a răspuns (pentru SakuraHaruno4348):

Eu nu am patit-o dar eram aproape cand imi faceam suvite dar imi statea bine nu am ce zice arata bine dar mna ai de lucruhee hee