| cryss09 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj dar pe laba piciorului....este o idee buna ca baiat sa il fac acolo?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bună ideea de nu face un tatuaj, nu uita că este o poartă de intrare a hepatitei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este o idee rea, pluus ca este foarte dureros sa faci acolo, este o zona sensibila acolo, nu-ti recomand.
Te pup!

| CoOoco a răspuns:

Tatuajul in acea zona este foarte dureros din cauza pielii "sensibile".
Oricum, daca il faci acolo ai riscul mare de a se infecta, si nu o sa se prea vada.
Dupa parerea mea, ai putea sa ti-l faci pe gamba sau pe brat.
Mult succes! :*