| 14mada95 a întrebat:

Cam cat m.ar costa un tatuaj pe laba piciorului mai exact un fluturas in jur de e cm cu cateva stelute?

6 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

De la 50 de lei pana la 100.

| Kimmy22 a răspuns:

Hey!
Tatuaj color : 4 ron/cmp
Tatuaj Semipermanent : sub 40 cmp min 250 RON. O zi buna! happy

Răspuns utilizator avertizat
| RoyalLuxury a răspuns:

Iti recomand eu un salon. Roxy Tattoo. Te costa in jur de 100 ron dar este unul din cele mai bune saloane. Il gasesti pe dorobanti si in centru vechi. Ideea este ca folosesc pigmenti antialergici si garantez ca nu o sa te doara. Daca vrei mai multe detalii, ma gasesti la accesluxury@yahoo.com.

| 14mada95 explică:

Vreau un tatuaj permanent si nu color

| 14mada95 explică:

Imi puteti recomanda un salon din Bucuresti?