| bilushca a întrebat:

Buna happy. as vrea sa stiu daca imi fac un tatuaj suuper micut pe laba piciorului sau pe sold. m ar durea? :-s tin sa mentionez ca ar fi vorba de un simbol mititel

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Pe laba piciorului va durea un picut mai tare deoarece e aproape de oase. Pe sold, nu! In general, tatauajele care dor sunt cele aflate pe pielea subtire, langa oase(pe coaste, pe coloana vertebrala, pe bazin). Oricum, daca e micut nu dureaza mult! Curaj! Daca iti doresti asa de mult, durerea nu mai conteaza. :*