| Pitic a întrebat:

As vrea sa imi indrept parul si bretonul dar sa vina un fel de bucla la breton, intoarsa spre exterior si s anul fie chiar o bucla laughing).
Stie cineva despre ce vorbesc eu aici? si cum se face aceasta grea operatie?: fundoi

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Parul sa fie umed, si cu o perie rotunda iti iei bretonul il infasori pe perie si il usuci cu uscatorul de sus in jos

1 răspuns:
| chupachups1234 a răspuns:

:)) Inteleg eu. Ai putea cand iti usuci parul sa usuci bretonul cu peria, cu varfurile spre exterior. Sau cand il intinzi cu placa sa il intorci. Uite aici cum ondulezi parul cu placa:
http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY
Dar tu il iei asa mai de jos sa iasa numai putin intors. Intelegi tu? :-? Cam astea ar fi. :)