| Carla16Ilkay a întrebat:

As vrea sa imi pun si eu gene fir cu fir dar am auzit ca dauneaza genelor naturale, îti cad si chestii din astea... E adevarat? Eu am niste gene foarte lungi si dese si chiar nu as vrea sa le pierd, vreau sa imi pun ca sa nu mai stau sa ma dau mereu cu rimel. Voi ce ziceti chiar strica genele? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Dăunează.Se rup genele sau cad pur şi simplu, nu toate dar suficient cât să nu îţi placă.Mai bine stai cu ale tale.
Doamne, oare cum puteau fetele de acum zeci şi sute de ani să stea fără gene false.Chiar şi dacă aveu rimel, cred că era prea obositor pentru ele să stea să îşi dea mereu cu el.

| wonderwoman123 a răspuns:

Nu. Eu port zilnic si nu îmi cade nici o geana. Depinde de adeziv. Daca e unul profesional, nu pățești nimic. Daca le lipești cu superglue, e o problemă.