| Marian9978 a întrebat:

Extensiile de gene pot dăuna cele naturale? Nu vreau sa cadă, le am destul de lungi si dese

6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu îți pune doar pentru că e la modă, cu atât mai mult că tu ai genele lungi și dese. Majoritatea genelor puse arată de parcă ai vrea să-ți iei zborul cu ele și foarte multe fete au spus că au rămas fără o parte din genele lor după ce au renunțat la cele fir cu fir. Folosește un mascara care să-ți dea un efect mai „dramatic", eventual la o ocazie aplică-ți gene smocuri/bandă pe care le și dai jos la demachiere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce îţi mai pui gene false dacă cele naturale sunt lungi şi dese.Adezivul folosit poate dauna.

| Marian9978 explică (pentru anonim_4396):

Da,mulțumesc pentru informație. Comentariul tău mi-a schimbat decizia laughing

| Peridava a răspuns:

Daca ai gene lungi si dese, de ce sa-ti mai pui si false? Adezivul lor iti va afecta genele naturale.

| Marian9978 explică (pentru Peridava):

Da stiu, ai dreptate dar na'

| anamatey a răspuns:

Poate dauna ...nu vor mai fi asa de dese...