| adela2012 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie un sampon care mai ia din volumul parului dupa ce te speli cu el. Si de unde il pot lua. Si pretul, daca il stiti cu aproximatie. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau,cred ca esti singura persoana care nu vrea volum pentru par happy pai poti sa incerci niste sampoane hidratante, astea de obicei mie imi mai scad din volumul parului.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu foloseam schauma pentru volum

| Cristinaaa57 a răspuns:

Scuze,am citit ''pentru volum''laughing, incearca nivea diamond gloss sau le petit marssellais cu miere