| afrodita3333 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste farduri bune care sa nu se stranga pe parcursul zilei? Daca stiti sa imi spuneti si pretul cu aproximatie.

6 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Cele de la MAC, pret de la 35 ron in sus.happy

| Mirela77 a răspuns:

Confirm recomandarea kasandrei! Sunt produse excelente.

| Licuricea a răspuns:

Alix Avien, in jur de 20-30 lei am dat pe un fard de pleoape cu 2 culori si sunt foarte bune

| kasandra111111 a răspuns:

Eu iti recomand produsele de la seventeen sunt foarte bune adica eu is foarte multumita de elehappy nu stiu pretul cu exactitate pe o udra am dat in jur de 40 lei atata tin minte....cam asa sunt in jur de 30-40 leihappysper ca ti-am fost de ajutorhappy

| DependentaDeVise a răspuns:

Cam cele mai bune farduri sunt de la L`Oreal...