| NinaY a întrebat:

As vrea sa ma ajustez cate ceva la stilul meu vestimentar.nu stiu, vreau ceva diferit, tinand cont ca imi sta bine cu toate stilurile de haine si coafuri si cam oricelaughing
Deci, aveti idei? linkul'ri ceva daca se poate, caci nu prea mai am idei.Nu vreau sa intrebati acum cam ce imi place sau din astea, pentru ca nu conteaza stilul!
Sunt fata, am 15 ani, alte informatii nu cred ca mai trebuie...Ma ajutati, va rog?big grin

Răspuns Câştigător
| lavynika a răspuns:

Daca nu spui stilul chiar nu cred ca te poate ajuta cineva.Esti fata si parerea mea e ca trebuie sa mergi pe un stil feminin.