| SunShinE_4449 a întrebat:

Care dintre aceste fonduri de ten le-ati folosit:roche posay toleraine, revlon colorstay, cele de la vichy? si vi se par ca au o putere mai mare de acoperire? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Cel de la Vichy este foarte bun. Acopera si pistruii. papa :*

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu am folosit niste mostre de la Vichy si mi s-a parut super buna. Astept sa termin fondul de ten pe care il am acum (Affinitone de la Maybelline- si asta e foarte bun). Despre celelalte nu stiu ce sa zic pentru ca nu am incercat, doar de Vichy iti zic sigur ca e bun si acopera super.

| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Cele de la Vichy sunt foarte bune.Acopera foarte bine imperfectiunile.Un singur defect au. Acela fiind ca incarca tenulhappy

| Amaya a răspuns:

Am folosit Vichy si acopera extrem de bine. Am inteles ca si La Roche Posay e bun, dar nu am folosit inca sa iti pot recomanda. Daca ai tenul mixt incearca Vichy Normaderm Teint.

| SunShinE_4449 explică:

Mersi pentru raspunsuri, nellyneliana :cel de la affinitone l-am folosit dar mie nu mi se pare asa bun big grin.