| Done_Diana_Corina_1997 a întrebat:

As vrea sa ma imbrac lejer in prima zi de liceu (clasa a X-a), dar nu prea stiu cum, m-am gandit la tenisi, tricou mai largut si blugi, voi ce parere aveti?, daca imi dati o idee mai buna aveti fundita big grin

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai depinde si de vremea de afara.
Daca e destul de cald, o sa imi iau un tricou cu umarul gol,o pereche de blugi(simpli,nu taiati asa din prima zi :)) ), o pereche de tenesi, niste accesori si cam atat.
Daca e mai frig, in loc de tricou, imi iau un maieu si peste un pulovaras subtire gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres dar o sa il tin deschis. :D
Un machiaj discret si frumos, parul putin aranjat, unghiile facute si esti perfecta..Si eu abia astept sa incep primul an de liceu :X(am atatea emotii :)) )

| kolcov a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu dar pana la urma m-am imbracat cum ma simteam eu mai bine si cum imi statea mai frumos, eu cred ca trebuie sa faci acelasi lucru si tu.Acolo o sa vezi multi baieti care se uita la tine nu la cum esti imbracata de obicei asa se intamplawinking

| claudiaaaa334 a răspuns:

Stii toatee fetelee au problema astaalaughing))Ideea ta estee buna, adica trebuie sa imbraci ceva care te reprezinta si ceva in care te simti tu bine:*Eu incep liceul anul asta si m.am gandit la nistee blugi cu tur mai eleganti albi cu balerini negri si un maieu alb:*acum depinde de stilul fiecaruia ti.am zis:*sperr ca te.am ajutathappyfundita?batting eyelashes