| 13Denisa a întrebat:

As vrea sa ma ingras cateva kilograme si nu reusesc. Cine imi da niste sfaturi? P. S: cam uit sa mananc, sunt tot pe fuga si mananc cand imi amintesc laughing.

6 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna!
Pai ca sa te ingrasi ai putea:
-sa mananci dulciuri, fast food, etc
-sa mananci mai des
-sa te culci dupa ce mananci [pentru ca daca faci asta se depunde mancare deci te vei mai ingrasa]
Pa si succes!

| effect a răspuns:

Pai poti sa iti faci de cap si sa mananci toate prostiile :-)
Cum ar fi de la fast food uri :-)
Dulciuri cat mai multe si de toate felurile :-)
Nu te opri de la nimic :-)
Chiar daca mananci pe fuga poate ai timp sa ti cumperi ceva de la fast food :-)
E chiar mai bine :-)

| GenetiX a răspuns:

5 biscuiti dimineata fac minuni in privinta poftei de mancare. Ia si niste B6 vitamina. In orice caz, nu poti face o lupta impotriva metabolismului tau atat timp cat nu esti dispusa sa-ti amintesti sa mananci corect. In plus sunt pe cale de disparitie astea slabe, nu te simti mai bine asa?

| CrazyTeenager a răspuns:

Chiar crezi ca e nevoie sa te ingrasi?
In general lumea vrea sa slabeasca la tine e invers laughing, ai putea spune si ce greutate ai si inaltimea respectiva big grin?

| IoanaAndrei a răspuns:

As vrea sa ma ingras cateva kilograme si nu reusesc. Toate kilogramele sa vina la mine! 1! 1111unu

| Sandraaaaaa a răspuns:

Sa te ingrasi?laughing)