| ray17 a întrebat:

De ce nu ma ingras deloc in conditiile in care mananc foarte mult si ce pot sa fac sa mai pun cateva kilograme pe mine

1 răspuns:
| IoanaSorina a răspuns:

Eu stiu raspunsul!
O colega e la fel. Mananca mult si la scoala, dar nu se ingrasa deloc.
Eu stiu de cewinking
Ea dupa ce mananca fuge si tot sare si face multe! Si atunci normal ca nu se mai pune pe ea. Dupa ce manani trebuie sa stai linistit in pat, nu sa fugi si sa sari straight face
Incearcawinking Si daca vrei, eu mai am o ideea happy
Mananca ceva dimineata, nu mult, la amiazazi mananca tot mai putin, cateva dulciuri big grin Daca nu vrei nu e neaparatwinking Si seara sa mananci mai mult happy Asa se pune ceva pe tine happy
Sper ca te-am ajutat :*