| PennyLane a întrebat:

As vrea sa ma masor, pentru ca tin o dieta de ceva timp...
Doar ca nu am metru de croitorie.
E in regula daca folosesc o curea si dupa masor cu rigla distantele? Credeti ca e la fel de precisa masuratoarea? (deja am incercat, dar parca nu imi par prea exacte "rezultatele")

Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Poti procura un metru de croitorie nu e prea scump

| Azazea a răspuns:

Cumpara mai bine un metru, costa 1 leu sau maxim 2, sigur iti permiti laughing

| EVA9443 a răspuns:

Poti procura un metru de croitorie nu e prea scump. Daca nu ai, pe o bucatica de dantele ar fi mai bine decit pe curea

| robertuzumaki1999 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui neaparat un metru de croitorie daca vrei sa vezi mai exact dar daca nu vrei la fix cared ca merge si metoda aia