| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o mica statistica personala si m-am gandit sa apelez la Toti Pentru Unu... Imi puteti spune, va rog, care e diametrul capului dvs? (masuratoarea se face inconjurand fruntea si ceafa cu un instrument de masurat, de preferat un metru de croitorie). Va multumesc mult! Sper sa primesc macar un raspuns...

4 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Mai mult ca sigur circumferinta capului, nu diametrul il vrei tu.

| GyeBaek a răspuns:

Capul meu are 20 cm, o intrebare dc vrei sa faci aceasta statistica.

| zerozero a răspuns:

@lomna2010 - Nu ai masurat bine! Masuratoarea se face inconjurand tot capul... Trebuie sa iti dea peste 50 de cm... (dupa cum am scris mai sus, e doar simpla statistica personala, am inceput sa imi creez un mic portofoliu, as vrea sa biolog in ceva zi).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du'te la dracu de nebun, sectia de nebuni abia te asteaptarolling on the floor