| adrianaaa a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc dar nu stiu inca blonda sau bruneta, sincer mi-ar placea mai mult blonda dar am tenul masliniu cam asa >--- http://www.zimbio.com/......dashian... momentan sunt satena parul lung si ochi caprui...

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Daca ti place blondul nu renunta la aceasta culoare, incearca un blond caramel, pentru ca nici brunetul nu se mai poarta.Sau incearca un saten si fa-ti multe suvite blonde de mai multe nuante si va veni mult mai bine decat ar veni un blond deschis.Si hai sa fim seriosi, si blondele se bronzeaza dar ele nu se vopsesc brunete la sfarsitul verii doar pentru ca nu mai sunt "palide".

10 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Http://www.happiface.com/......blonde.jpg

Uite o poza cu Kim cand e blonda si bruneta:*. Eu zic sa te faci blonda, ti-ar sta la fel de bine! Tu decizi! Ceao:*!

| Melody a răspuns:

Brunetul e mai usor de intretinut :-) Si arata si bine la tenul masliniu.

| Bubbles_8156 a răspuns:

Dupa parerea mea ti'ar sta bine cu blond. am mai vazut fete cu ten masliniu si cu par blond, si aratau ca Barbie.:d

| mnia a răspuns:

Te rog, te poti razgandi cu privire la blond? La tenul tau cred ca ti se potrivesc nuante mai inchise de par.Incearca un ciocolatiu.

| Pisicuța a răspuns:

Categoric bruneta, daca sti mitul cu blondele atunci sti in continuarewinking, dar in fine nu doar de asta, personal cred ca brunet, s-ar asorta cu ochii tai, funda?happy

| shhadow a răspuns:

Blond e cel mai bine pentru ca ti-ar sta bine dar nu un blond auriu ci unul aluna

| Renata_9693 a răspuns:

Sigur ti-ar sta mai bine blonda

| alexandratudor15 a răspuns:

Bruneta, dupa cum te-ai descris, nu cred ca blonda ti-ar sta prea bine

| adrianaaa explică:

Dau si funda

| adrianaaa explică:

Eu cred ca si blondele care se bronzeaza arata ok, chiar daca devin ele mai creole thinking