| Denisa a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc roscata.gel Ashlee Simpson dar am intrebat 2 baieti ce parere au despre aceasta culoare si mi-au zis ca fetele roscate sunt tarfe. Sa tin seama de parerea lor sau sa ma vopsesc roscata? Ce parere aveti despre roscate? Va place culoarea? Merge roscata cu ochii verzi?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Da ce legatura are culoarea parului cu moravurile unei femei? Nu inteleg. Si nu inteleg de ce iti pasa de ce zic ceilalti. Oricum nu-i poti multumi pe toti.
Eu personal ador culoarea roscata pentru par, dar trebuie si sa te prinda bine.

8 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Roscata cu ochii verzi e cea mai frumoasa combinatie.eu am avut toate nuantele in par, de la blond, rosu si brunet.si nu am tinut cont de parerea nimanui. vopseste te!

| stweety10 a răspuns:

Dupa parerea lor roscatele sunt tarfe, blondele curve si brunetele panarame. Scuzati limbajul big grin. Nu ii lua in seama, trebuie sa tii cont doar de parerea ta, oricum nu toti baietii gandesc la fel, Daca iti place si te prinde poti sa te vopsestiwinking. O fata nu se caracterizeaza dupa culoarea parului...

| JustMe a răspuns:

Culoarea pe care o are Ashlee Simpson e chiar cute, nu e acel gen de roscat. Daca tie iti place si crezi ca ti-ar sta bine, fa-te roscatatongue

| alice_5598 a răspuns:

Eu cred ca roscatele sunt foarte tari.Imi place culoarea si nu are sens sa te iei dupa gurile rele. Daca tie iti place vopseste-te si nu te gandi la ce vor spune ceilalti.in fond.blondele is motiv de facut misto.nicidecum roscatelebig grin

| gabriela007 a răspuns:

Vopseste-te, nu-i asculta pe baietii aia. Dar sa nu fie rosu, rosu laughing( de ala deschis), culoarea lui Ashlee este chiar frumoasa, mie imi place. Si da, merge roscata cu ochi verzi, caci ii scoate in evidenta, si eu am ochi verzi :X.

| pitesti a răspuns:

Si despre blonde se spune ca sunt proaste... si elena undrea e ministru' turismului... laughing ma rog intelegi uwinking

| lili_1880 a răspuns:

In mare, au dreptate baietii aia. dar acum depinde si de nuanta de roscat.
am cautat cateva fotografii cu ashlee simpson si nuanta ei e chiar cumintica, nu arata deloc a tarfa. m am gandit chiar sa ma vopsesc si eu asalaughing)
daca gasesti o vopsea apropiata de nuanta ei, spune mi si mie te rog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu judec o persoana dupa culoarea parului, mie una chiar imi plac roscatele(unele)pentru ca sunt ceva mai speciale.Cunosc personal una(roscata natural)si e o persoana de nota 20(nu e t***a). Culoarea parului lui Ashlee e chiar simpatica si merge foarte bine la ochi verzi, daca tu iti doresti sa te vopsesti asa, fa-o si nu tine cont de toate rautatile.