| tanta_3127 a întrebat:

Ce culoare sami vopsesc parul? Am ochii verzi happy Momentan sunt roscatastraight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Dailymakover.com,incarci poza si incerci coafuri si culori de par.eu ti-s recomanda sa te faci bruneta, daca nu ai probleme cu cosurile, altfel vor iesi in evidenta mai mult.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

lolita
| lolita a răspuns:

Cand iti vopsesti parul depinde foarte mult de culuarea ta naturala si de culuarea pielii. de ex daca esti bruneta sau satena niciodata sa nu te vopsesti blond sau mai toate tonurile de blond_ caramiziu vei parea o "tiganca vopsita", si invers, dace esti blonda cu pielea alba sa nu te vopsesti negru niciodata este foarete urat mai ales cand incepe sa-ti creasca parul si vei parea "moarta". eu am ochii verzi si am fost vopsita toate tonurile de roscat, si iti zic sincer ca asta este culuarea care ma favorizeaza.

| Sara2 a răspuns:

Fa-te blonda, intotdeauna blondele sunt number one

| Razvan a răspuns:

Am o colega Daria care are tot ochii verzi si inainte era roscata.De cand s-a facut blonda i s-a schimbat total aspectul fetei.In bine, bineinteles.Aduce niste trasaturi mai fade blondul.Eu zic sa incerci

nony
| nony a răspuns:

Din cate stiu.brunetele cu ochii verzi sunt mortale, mai ales daca ai si pielea catifelatá drooling

| astertix09 a răspuns:

Iti recomand pagina:
http://www.taaz.com/
incarci poza ta si incerci toate culorile de par care iti trec prin cap si vei vedea cate ti se potrivesc

| Marry:X a răspuns:

Buna. Parerea mea e sa te faci blonda sua brunetabig grin.Pa pa:*

| brunetteee a răspuns:

Si eu am ochii verzi si am fost toate 3 culorii happy... nu stiu mie cel mai bine mi se parea ca-mi sta bine cu culori mai inchise ( roskt brunet) dar prietenii / parintii mi-au zis ca blonda`mi sta mai bine... app blondu `ti scoate ochii in evidentza :X

| Enaaa a răspuns:

Salut, eu tot am ochii verzi big grin, Si sunt bruneta xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta! Si eu am ochii verzi si vreau sa ma vopsesc, combinatia asta merge f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru cu suvite roscate... ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta. happy

| symonik a răspuns:

Iti recomand sa te vopsesti bruneta...bruneti cu ochi verzi sunt mai rar intalniti, dar si foarte atragatori...totul ramane la aprecierea ta, ca doar parerea ta este cea mai importanta, sper ca micul meu sfat sa iti fie folositor...big grin