| Plecatadeparte a întrebat:

Cum vi se par fetele cu ochii verzi și părul roșcat?
Am ochii verzi si vreau sa ma vopsesc roscata, dar nu stiu ce sa aleg dintre un roscat aprins sau unul mai inchis thinking Precizez ca sunt bruneta. Voi ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Şi eu am ochii verzi şi sunt brunetă. Totuşi m-am făcut şi roşcată, dar acum ceva timp. Nu te face permanent sau nuanţator că îţi arzi părul şi e păcat de el. Încearcă violet de genţiană. Nu iese nici aprins, dar nici închis, undeva mediu. Şi se vede bine. Sau poţi să-ţi faci numai şuviţe. Şi se curăţă la 4-5 spălări, deci no problem.

| ZvT a răspuns:

Cele mai frumoase fete sunt brunetele cu ochii verzi. Dacă vrei să te vopseşti, eu cred că un roşu mai inchis ar fi mai bine, dacă ar fi aprins nu ar mai ieşi în evidenţă la fel de uşor ochii verzi.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Brnetele cu ochii verzi sunt frumoase, mai bine ai ramane asa!

| panther2007 a răspuns:

In primul rand am si eu o intrebare, de ce ai tinut a specifica faptul ca esti bruneta cu ochii verzi? Nu mai discutam asa, am o slabiciune pentru breunete darmite si cu ochii verzi(glumesc nu ma lua in serios)
Roscat aprins o sa fie tipator la ochi, mai adaugi si soarele la calcul nu o sa fie tocmai bine.Iti recomand o culoare mai inchisa, dar acum depinde ce preferi tu

| panther2007 a răspuns:

Deci toata lumea o sa fie de acord cu mine.Domnisioara fi amabila si nu te vopsi!big grin

| teonel2 a răspuns:

Eu spun ca la culoarea ochilor tai ti s-ar potrivi cu un roscat nu prea aprins, nici prea inchis.

| zaooo a răspuns:

Pai ce zici sa ne dai fb-ul tau sa vedem cum arati si dupa spunem ca nu putem zice nimic asahappy

| gabrielsearch a răspuns:

Ti-ar sta super! am mai vazut o fata asa in Brasov si era super!

| Plecatadeparte explică:

Vă mulțumesc frumos pentru răspunsuri! Sunt foarte indecisă, oricum și dacă e să mă vopsesc nu m-as face cu vopsea permanentă. O să iau in calcul și răspunsurile voastre inainte de a lua o decizie! Mulțumesc incă o dată!

| doinitza1304 a răspuns:

Da sunt de acord cu tine DanyReyMisteryo619 caci si eu sunt bruneta cu ochi verzi.