| Ricaion589 a întrebat:

În luna decembrie vreau să merg la Mega Mall la magazinul de ceasuri să-mi cumpăr un ceas automatic cu buget de maxim 1200 lei. Am 22 de ani și nu am purtat niciodata ceas si nu ma pricep dar simt că mi-ar sta bine un ceas automatic pe mână.
Ce pareri aveți? Care sunt cele mai bune ceasuri automatice la buget de maxim 1200 lei?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici ce bijuterie:

https://www.elefant.ro/......e6448fbe3f

Răspuns utilizator avertizat
| MariusIonut23 a răspuns:

Poti sa iti iei de la kaufland pentru ca sunt mai ieftine calitate-pret ecscelent! am fost pana la lild dar acolo nu aveau ceasuri, dar am un vecin salbatic.