| anca2260 a întrebat:

As vrea sa mi pun extensii cusute, care aveti spuneti mi si mie cum sunt, cum iti arata parul, daca ti l poti coafa cum vrei, cat au costat si daca iti arata parul des.ma intereseaza doar cele cusute nu cele cu clip on. dau funda pentru cea mai explicita

2 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Pai daca vrei extensii cusute ar trebui unele bune si nu tot ce gasesti mai ieftin.iti dai seama ca acele extensii la un moment dat nu o sa arate bine straight face.

| extensiicuclips a răspuns:

Cele cusute ...pai cum sa iti explic trebuie sa mergi la un salon sa ti le coase in cap un specialist (o cuafeza ceva)dar nu poate sa iti coase decat extensii naturale cale sintetice sunt periculoase (periculoase daca ti le coasa direct in cap de parul tau). Eu am extensii naturale full head cu clipsuri de 55 cm lungime 350 ron, poti scoate clipsurile si mergi sa ti le coase dar eu zic ca mai bine le folosesti cu clips le scoti cand vrei, le pui cand vrei fara specialist si nici nu ti se incalceste parul.Si mai am sintetice full head 120 ron tot 55 cm daca vrei iti pot da mai multe detalii pe extensiipar_iasi@yahoo.com am si cozi de par bretoane, produse de ingrijirea a parului si extensiilor si altele.