| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile cusute? Mi se pot incalcii cu parul meu incat sa nu-mi mai doresc sa vad extensii in viata mea? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| tzus a răspuns:

Sunt cele mai bune. am avut si eu si sunt ok. dar ai grija la cine ti le pune, pentru ca daca nu stie iti sta naspa tare. si dupa ce-ti creste parul la 1-2 le scoti din par foarte usor si pe pui din nou big grin

| jessikz0r a răspuns (pentru tzus):

Te si pup Andreea, pai am aici la mine-n oras o coafeza care a zis ca nu e sigura daca poate, a zis ca as fi prima care as incerca, ce zici, sa ma las pe mana ei sau sa vin pe la tine pe acolo?laughing)

| tzus a răspuns (pentru jessikz0r):

Cum vrei... poti sa-i spui la coafeza ca daca nu-ti place ce fel sta ( la ales la spate ia-ti martori sinceri cu tine) sa ti le dea jos si incerci in alta parte. de obicei saloane mari pun, daca nu mai sunt coafeze care nu lucruaza in salon ci acasa la ele si stiu sa puna.dar na..vezi tu laughing. incerci mai multe una tot trebuie sa stie laughing ca sa nu bati drumul pana la mine laughing

| tzus a răspuns (pentru jessikz0r):

P.s. trebuiesa le puna pe o mesha subtire de par. nu prea groasa ca se vede nasol tare, si sa le prinda cat mai lipite de cap si sa le coase bine laughing altfel dupa ce ai facut baie sau ti-l coafezi te trezesti cu mesha in mana laughing

| jessikz0r a răspuns (pentru tzus):

Ais dar vad ca e mai dificil decat credeamlaughing) incerc la asta daca nu reuseste ii inchid coaforurolling on the floor))

| tzus a răspuns (pentru jessikz0r):

rolling on the floor rolling on the floor daca face cum ti-am spus e ok laughing