| Adriana_3396 a întrebat:

As vrea sa pun un piercing in limba. Imi puteti spune in Baia Mare exista ceva salon sau ceva de genu unde pot sa ma duc? si daca da, cat costa? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| ORGiGii_6359 a răspuns:

Eu am fost in Italia si m am interesat de pircing in limba.
Din cate am inteles in terile straine pircingul in liba este ilegal.petru ca poti pierfe papilele gustative sau daca nu este facut in locul corect ti se poate rupe limba in doua.
Prietena mea la facut...nu i s-a rupt limba dar nu mai simte gusturile cum le simtie inainte

2 răspunsuri:
| Chocolateeee a răspuns:

Intereseaza-te la un spital si vezi ca o sa coste cam vreo 50 sau poate mai multwinking

| nicoaradenisflorin a răspuns:

Si eu caut de multa vreme da cred ca la spitalulDr Opris se pun ca si eu sunt di Baia Mare