| BruneTTe a întrebat:

As vrea sa stiu cat ar costa un aparat dentar mobil. Daca e cumva cineva din Timisoara pe aici sa-mi spuneti unde v-ati facut aparatul si cat v-a costat. Mersi, funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pleacă de la 500 ron!
Pa, pa.

| Andreea_5313 a răspuns:

Eu chiar luna trecuta mi-am pus.Pretul e 600 lei. Dar s-ar putea ca problema ta sa nu poata fi corectata de cel mobil.Trebuie sa-ti pui de care spune medicul! Succes!

| Adela50 a răspuns:

Buna.Eu am aparat dentar pus in Timisoara.Preturile nu stiu exact sa ti le zic.Eu merg la o facultate de stomatologie din Timisoara langa Hotelul Continetal, vizavi de posta.Este o cladire mare si alba.Preturile sunt foarte okey si o sa te simti bine. 90% merg numai copii.Intrand in facultate poti ruga pe cineva de acolo sa te ajute sa dai de un doctor. Sper ca te-am ajutat. Daca ai nevoie de ceva da-mi mesaj pe privat si iti dau id-ul.