| IngerCazator a întrebat:

Eu trebuie sa imi pun aparat dentar si zilele acestea am fost la ortodont si mi-a zis ca numai aparatul costa 1100 de euro...
Dar mie mi se pare exagerat de mult plus ca mai trebuie de platit in fiecare luna nu mai stiu cat timp de 2 ani a zis ca ma ajunge pana in 2000 de euro!
Cei care au purtat aparat dentar va rog sa-mi spuneti cat va costat...

1 răspuns:
| Geryking a răspuns:

Pe mine m-a costat 1200 de lei nu euro.
Daca cel care ti-l pune iti cere atat de mult nu stie nimic.