| IngerCazator a întrebat:

Eu trebuie sa imi pun aparat dentar si zilele acestea am fost la ortodont si mi-a zis ca numai aparatul costa 1100 de euro...
Dar mie mi se pare exagerat de mult plus ca mai trebuie de platit in fiecare luna nu mai stiu cat timp de 2 ani a zis ca ma ajunge pana in 2000 de euro!
Cei care au purtat aparat dentar va rog sa-mi spuneti cat va costat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna, depinde ce aparat dentar vrei sa iti pui: Aparat dentar ceramic
Aparat dentar Safir
Aparat dentar invizibil (lingual)
Aparat dentar WIN, GERMANIA
Aparat dentar INCOGNITO, GERMANIA

Preturile difera, du-te pe la alti medici si intreaba-i cat costa respectivul aparat dentar. Apoi iti faci o parere.

| IngerCazator explică (pentru Grimmjow69):

Desta normal nu siu cum se numeste adica el mai aratat un model ca acesta https://www.google.ro/......ps?/search