| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea sa mai cresc in inaltime! Am 15 ani si am 1 60. Vreau sa stiti ca fac handbal de performanta si de aceea vreau sa cresc. Am o colega cu un an mai mica decat mine si are 1.80 inaltime. As vrea exercitii orice care m`ar putea ajuta sa cresc. Multumesc foarte mult:*! Dau FUNDITA! la cel mai bun raspuns si VOT la >celelaltebig grin

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Du-te la inot... Fa-ti un abonament la o piscina si du-te zilnic si inoata, si cu siguranta vei creste.
Succes.

3 răspunsuri:
| Angelik_6250 a răspuns:

Du-te la sala si faci bratehappy

| curioasa01 a răspuns:

Dacă ştii niţică engleză, găseşti multe exerciţii pentru creşterea în inălţime; caută pe google...

| Madalin_8530 a răspuns:

Nu poti faci exericit sa cresti mai marerolling on the floor))))))))))