| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista exercitii pentru alungirea feței.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fata are o structura osoasa, peste care a crescut muschi si piele.
Se poate modifica structura osoasa prin operatii f dureroase, estetice, precum modificarile formei nasului.
Se mai pot face modificari ale expresiei fetei, tot prin operatii estetice.
Daca ai fata rotunda sau cu gusa, se poate slabi si atunci va dispare si gusa.
Dar, nu exista exercitii pe care sa le faci, ca sa-ti alungesti fata!

| alina2k18 a răspuns:

Doar operatie estetica.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Exercitii nu dar chirurgie da.

| JackR a răspuns:

Da, sunt in acelasi manual cu exercitiile pentru alungirea penisului!