| aragon18 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. exista vreun fel de exercitii prin care pot slabi la fata? am un inceput de gusa..si obrajii foarte mari si nu stiu ce sa fac sa am o forma a fetei..cat de cat..ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| IssabellaLoLa a răspuns:

Exercitii nu exista(din cate stiu eu)
dar poti sa retusezi suptil forma fetei prin mai multe lucruri:

1.cum a spus si satisfaction, poti sa te tunzi intr-un anumit mod, sau sa te faci cu placa
2. poti sa folosesti(nu mai stiu cun se cheama)un produs make-up..parca corectori ii zicea..nu mai stiu..prin careiti dap pe la margine si arata un pic mai slaba

cam atat stiu...dap
pup :*

1 răspuns:
| Satisfaction a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva exercitii, dar ai putea sa te tunzi intr-un mod care sa-ti dea impresia de fata mai slaba si parul trebuie intins cu placa bini di tat, nu cret sau ondulat. Cam atat...