| cristi89 a întrebat:

As vrea sa stiu pe langa faptul ca fac cura si nu manac prostii(fast-food; chipsuri etc.)ce exercitii as putea sa mai fac in afara de abdomene genoflexiuni si ridicari de haltere.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un sport precum tenisul de camp! iesi cu prietenii si pe langa caloriile pierdute va mai si distrati pe cinste! sau poti alerga prin parc/pe un camp cu un prieten! Vorbiti, stabiliti o ora si alergati spre seara! tati asa facea inainte cu un vecin alergau aman2 dupa ce veneau de la serviciu! Orice sport in aer liber e bine venit! O iesire de week-end cu baietii la un fotbal hmm ce spui?

2 răspunsuri:
| Audrey. a răspuns:

Jogging, mersul pe jos-exercitiu vechi de cand lumea, ajuta fesele-,
si toate astea:http://www.sanatateata.com/frumusete/coapse.htm
Ma amuza:)).