| Onutsu a întrebat:

Ciao.
Am si eu o problema.Am 17 ani sunt la liceu. Iar azi vara am muncit foarte mult fizic(ridicari greutati.etc), doar schimbul 3.Pe langa faptul ca munceam, tineam si regim(eram "anorexic"mereu am fost asa) + faceam sport de 300-500 abdomene + alergari/zilnic.Pana la un moment dat cand a inceput sa ma doara foarte tare spatele. Putin mai in jos. Mai sus putin de fund sa zic asa.Si pe langa faptul ca ma doare spatele, oasele imi pocnesc foarte des, chiar daca fac zilnic foarte multe exercitii fizice(500 abdomene, 500 genoflexiuni iar vara alergari la greu)tot am probleme cu oasele parca ar fi "mitraliere". nu stiu daca acest lucru este normal si vroiam sa-mi spuneti voi care va pricepeti.Astept raspuns. ID: onutsu_93 sau chiar aici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Onutsu explică:

E ceva normal? Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceasta problema exact ca tine.