| Lorde92 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca se gasesc produse Lush in Timisoara? Iar daca nu se gasesc as vrea sa imi comand de pe internet dar nu sunt sigura imi e frica sa nu iau "tapa" voi ati comandat produse Lush de pe internet daca da, vreau sa imi spuneti daca e OK sa imi comand si eu?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Lush la demisol in Iulius Mall s-a inchis de 2 ani aprox asa ca te-a pupat dejaba Katoky laughing
Stii unde am gasit produse Lush? Fix in Piata Operei, intr-o farmacie pe latura cu mecul, nu pe aia cu Meli Melo. Stii ca in centru sunt pe putin 5 farmacii, niciodata nu stiu exact care-i Sensiblu si care-i HelpNet sau mai stiu eu care. Dar e una singura la fantana cu pesti pe partea cu mecul. Acolo am vazut produse Lush, dar nu multe, cateva ratacite. In Mall nu mai sunt si niciunde in Timisoara nu vei gasi.
Da` de ce nu incerci pe adresa oficiala Lush? Sau poti sa dai o fuga la unguri, 1, 30 ore pana la Szeget, au centre Lush, daca Bucurestiul ti se pare peste mana.

| Katoky a răspuns:

Bună!

Găseşti produse Lush la următoarea adresă : Timisoara:
Iulius Mall - str. Demetriade nr. 1

Te pup!

| Caood a răspuns:

Nu mai exista